Općinska uprava

 

Općina Veliko Trgovišće

Adresa:
Trg Stjepana i Franje Tuđmana 2
49214 Veliko Trgovišće                                    OIB: 48320630286                                       IBAN: HR5923400091848100009

tel:
049/236-424
049/236-762
049/236-763

fax:
049/236-763

e-mail adrese:
Općina Veliko Trgovišće: info@veliko-trgovisce.hr

Snježana Vutmej: snjezana@veliko-trgovisce.hr

Jasminka Preberina: jasminka@veliko-trgovisce.hr

Andreja Bosnar Bogović: andreja@veliko-trgovisce.hr

Štefanija Benko: procelnik@veliko-trgovisce.hr

Željko Matanović: komunalni@veliko-trgovisce.hr

Robert Greblički: nacelnik@veliko-trgovisce.hr

Pravilnik o unutarnjem redu JUO-2010.-čistopis- VAŽEĆI-

 

 

 

Načelnik općine i zamjenik:

Načelnik općine:

Robert Greblički (nezavisna lista)
Mrzlo Polje 4
gsm: 099/2236-763

Zamjenica načelnika:

Štefica Kukolja  (nezavisna lista)
Jezero Klanječko 51
gsm: 099/3236-763

 

 

Članovi općinskog vijeća:

Predsjednik općinskog vijeća:

1. Zlatko Žeinski, Ulica Stjepana Radića 73 (HDZ)

Podpredsjednici općinskog vijeća:

1. Mladen Horvatin, Dubrovčan 175 (SDP, HSU, HNS, LABURISTI)
2. Zdravko Halambek, Domahovo 25 (nezavisna lista)

Članovi:

1.Ljiljana Vranić, Jezero Klanječko 39 (nezavisna lista)
2. Zdravko Halambek, Domahovo 25 (nezavisna lista)
3. Damir Jakopčević, Vižovlje 18 (nezavisna lista)
4. Robert Špoljar, Ulica Stjepana Radića 25 (nezavisna lista)
5. Ana Bartol, Ravnice 2/A (nezavisna lista)
6. Matija Bogović, Dubrovčan 106 (nezavisna lista)
7. Damir Oborovečki, Ulica K.Š.Đalskog 17 (nezavisna lista)
8. Anica Tresk, Družilovec 25 (nezavisna lista)
9. Zlatko Žeinski, Ulica Stjepana Radića 73 (HDZ)
10. Luka Kahlina, Naselje Zelengaj 25 (HDZ)
11. Rudolf Kontrec, Ulica Antuna Mihanovića 12, (SDP, HSU, HNS, LABURISTI)
12. Mladen Horvatin, Dubrovčan 175 (SDP, HSU, HNS, LABURISTI)
13. Branko Ljubić, Požarkovec 61 (BANDIĆ MILAN 365-STRANKA RADA I   SOLIDARNOSTI)

 

Predsjednici vijeća mjesnih odbora:

1. Vijeće mjesnog odbora Veliko Trgovišće – Jezero Klanječko:
Damir Oborovečki (lista grupe birača), K. Š. Đalskoga 17

2. Vijeće mjesnog odbora Ravnice – Vilanci – Velika Erpenja:
Mario Vladimir Lacko (SDP-HSU), Ravnice 51

3. Vijeće mjesnog odbora Jalšje:
Davor Stiperski (lista grupe birača), Jalšje 7

4. Vijeće mjesnog odbora Dubrovčan-Bezavina-Mrzlo Polje:
Matija Bogović (lista grupe birača), Dubrovčan 96b

5. Vijeće mjesnog odbora Strmec-Požarkovec-Turnišće Klanječko:
Nikola Gašpar (SDP-HSU), Požarkovec 57

6. Vijeće mjesnog odbora Družilovec-Vižovlje:
Anica Tresk ((lista grupe birača), Družilovec 25

7. Vijeće mjesnog odbora Domahovo-Zelengaj:
Mario Prekrat (HDZ), Domahovo 41

Jedinstveni
upravni odjel:

1. Štefanija Benko,
pročelnica

2. Željko Matanović,
stručni suradnik za komunalno gospodarstvo i komunalni redar

3. Snježana Vutmej,
knjigovođa, računovodstveni referent

4. Jasminka Preberina,
računovodstveni referent – blagajnik

5. Andreja Bosnar – Bogović,
referent za opće i administrativne poslove

 

Impressum:

Adaptacija tekstova:
Dražen Domitrović

Povijesna građa
korištena iz arhiva
općine Veliko Trgovišće

Naslovne fotografije:
Dražen Domitrović

Ostale fotografije:
arhiva Općine
Davor Šincek
(galerija/sakralni objekti)
Marko Čolić
Dražen Domitrović