Preskočite na sadržaj Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

NOVE MEDALJE I USPJESI MAŽORETKINJA DUBROVČAN

Mažoretkinje Dubrovčan nastavljaju nizati svoje uspjehe i dalje!

28.06.2016. održano je Državno prvenstvo Hrvatskog Udruženja Mažoret Timova u Sisku.  Između 400 mažoretkinja, te 150 koreografija koje su se izvodile cijeli dan, Mažoretkinje Dubrovčan nastupale su sa 17 koreografija, te su bile treće po redu sa ukupnim brojem koreografija sa kojima su se predstavile.

Kući su se vratile sa 10 medalja! Seniorski sastav predstavio se u 9 koreografija i osvojih 6 medalja, juniorski sastav je plesao sa 5 koreografija i osvojio 3 medalje, a kadetski sastav je nastupao sa 3 koreografije i osvojio jednu medalju. Seniorke su postale ponosne nositeljice zlata u kategorijama sa zastavama!

Mažoretkinje Dubrovčan su se prije 2 tjedna vratile sa otoka Raba, ovaj vikend provele u Sisku, a za 3 tjedna putuju na natjecanje u Crnu Goru na predstavljanje svoje Općine, Županije i mjesta iz kojeg dolaze! U međuvremenu su odrađeni brojni nastupi, a ljeto najavljuje raznolikost nastupa i gostovanja sad već nadaleko poznatih Mažoretkinja Dubrovčanmaž1maž2maž3maž4